BMC

FOR BIKES

  • Zveřejněno v BMC
aDSC 7177   

Vybavení šampoinů na FOR BIKES 2014

Přijďte se již tento pátek pokochat silničními i MTB speciály značky BMC pro rok 2014, skouknout jedinečný BMC IMPEC a časovkářskou výbavu Zipp. Nebo si vybrat z doprodeje modelů 2013.


Nově jsou v našem portfoliu zařazeny i produkty zeroRH a unikátní nosiče kol amerického výrobce SARIS. Brýle Romana Kreuzigera a profi týmu SAXO-Tinkoff si tak budete moci pořídit s veletržní slevou, stejně jako ostatní vybrané produkty.


Tradičně si můžete zasoutěžit s POWERbreathe o nejsilnější nádech a vyhrát!

Číst dál...

Kola mistrů světa

  • Zveřejněno v BMC
   Kola mistrů světa

Přijďte se pokochat silničními i MTB speciály značky BMC, skouknout speciál čerstvého mistra světa v silničním závodě Gilberta, kola a časovkářskou výbavu Zipp nového mistra světa v časovce Martina, dýchací přístroj PowerBreathe či svalový stimulátor Compex – které pomáhají Honzovi Bártovi, Jiřímu Ježkovi či Zdeňkovi Štybarovi k fantastické výkonnosti, unikátní hrudní pás CycleOps, měřící nejen srdeční tep, ale výkon ve Wattech při jakékoliv sportovní aktivitě a spoustu dalších novinek, včetně možnosti zakoupit si originální dres od BMC za fantastickou výstavní cenu.
Číst dál...

Phinney zahájil vítězstvím

  • Zveřejněno v BMC
cadel   

Phinney a BMC TM01 udeřili na Eneco Tour 

Mladý Američan Taylor Phinney (BMC) vyhrál úvodní prolog Eneco Tour 2011 v holandském Amersfoortu. Na trati 5,7 kilometru dlouhé a velmi technické porazil druhého Edvalda Boassona Hagena (Sky) o sedm vteřin, třetí nejrychlejší byl David Millar (Garmin Cervélo). Philippe Gilbert (Omega Pharma Lotto) měl osmý nejrychlejší čas se ztrátou 15 vteřin na Phinneyho. Zdeněk Štybar (Quick Step) v časovce neuspěl a dojel až na začátku druhé stovky.

Číst dál...

Cadel Evans na čele žebříčku UCI

  • Zveřejněno v BMC
cadel   

Cadel Evans na čele žebříčku UCI 

Po vytouženém vítězství na Tour se Cadel Evans dostal i do čela žebříčku UCI, který nyní vede s 574 body před Phillipem Gilbertem (482 b.) a Alberto Contadorem (471 b.). Cadel zakončí svou letošní životní sezonu koncem srpna na etapáku USA Pro Cycling Challenge v Coloradu. Stáj BMC je po Tour v žebříčku týmů na druhém místě za týmem Leopard-Trek a před HTC-Highroad.

Číst dál...

Pořiď si Cadelovy vítězné stroje

  • Zveřejněno v BMC
cadel  

Pořiď si Cadelovy vítězné stroje

Co vyneslo Evanse na tuto pozici? Jeho výkonnost, se kterou na Tour přijel zřejmě tak trochu překvapila mnohé experty i soupeře a on se ji nebál ji demonstrovat v dojezdech. Perfektní podpora celého týmu BMC, která je pro okolí možná ještě překapivější a která mu zajišťuje potřebný klid, zřejmě i nový časovkářský stroj timemachine TM01 nebo prověřené SLR 01 a určitě i nutná dávka štěstí, nebo možná spíše zkušeností jak nepadat na Tour.

 
Číst dál...

Přihlásit se k odběru novinek

Přihlášení

registrace