Novinky

Servis

Kalibrace wattmetru není pouze jeho vynulování (tzv. "zero offset", který většina značek zvládá automaticky), ale jeho "ocejchování" při známém zatížení! Jenom tak je možné údaje z jednoho wattmetru porovnávat s jiným a zajistit porovnatelnost dat v čase (před rokem, či dvěma) či trénovat v požadovaném zatížení.

Svoje značky nejen dovážíme a prodáváme, ale i servisujeme a seřizujeme. Jsme kromě jiného i evropské servisní centrum na PowerTapy a většinu servisních úkonů umíme pro zákazníky s1w i na počkání. Pro ostatní pak vždy dle aktuálních možností našeho servisního centra. Rovněž upgrade, kalibrace, proměření tenzometrem, diagnostika, výměny baterií, spárování, konfigurace a podobné úkony jsou pro nás již několik let denním chlebem nejen pro zákazníky z ČR, ale z celé Evropy.

S požadavky na servis nás kontaktujte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Číst dál...

Poradenství

Pokud se chceš poradit jak nejlépe využít Watty pro svůj výkonostní růst, pokud chceš konzultovat svoje tréninková data, pokud nevíš jak použít Compex pro řešení své akutní bolestivosti, nebo pokud jednoduše nechceš pátrat v manuálu jak zkalibrovat PowerTap, jak spárovat čidlo, či v kterém menu se nastavuje hodnota ANP, jsme to pro tebe. Napiš, zavolej nebo přijeď – každý náš zákazník má právo na dokonalý poprodejní servis včetně uvedených nadstandardních možností konzultace problematiky s našimi odborníky.

Jako exklusivní možnost pro členy klubu s1w nabízíme dokonce i unikátní šanci konzultace problematiky s profesionálními závodníky, trenéry a fyzioterapeuty, kteří daný výrobek ve své praxi používají a jsou díky svému jménu, výkonnosti a zkušenostem zárukou toho nejlepšího know-how.

Číst dál...

Crash Replacement

Pokud se ti podaří zničit svůj drahocenný materiál, který sis u nás pořídil, dodáme ti nový nebo provedeme výměnu vadných dílů, aby byl opět ve 100% stavu a to za zlomek jeho běžné prodejní ceny. Konkrétně u setů Zipp a rámů BMC program „crash replacement" funguje jako 40% sleva z aktuální prodejní ceny. Je možné ho uplatnit i na produkty Compex, PowerTap, CycleOps, POWERbreathe. Informujte se na podrobnosti u našich obchodníků.

Číst dál...

Zápůjčky

Pro naše zákazníky nabízíme zcela unikátní službu bezplatného zapůjčení diskového časovkářského setu Zipp/PowerTap v hodnotě téměř 100tis.Kč. Vlastníme několik časovkářských setů kol, které obnovujeme tak, aby byly stále tím nejrychlejším materiálem na světě. Každý kdo si u nás pořídil rámovou sadu BMC či set kol Zipp má možnost si časovkářský set přednostně zapůjčit. Pro všechny ostatní, kteří nejsou členy klubu s1w* je tato možnost zpoplatněna, přičemž členové s1w mají při kolizi termínů přednost.

Číst dál...

Testování

V dnešní záplavě dezinformací od výrobců, sporných testů „nezaujatých“ médií a zištných konstatování je velmi obtížné oddělit skutečnou kvalitu a pokrok v oboru od marketingových blábolů. Je téměř nemožné separovat skutečnou pravdu o výrobku od proklamací a polopravd. Nemilosrdná ekonomika velí prodat za každou cenu i druhojakostní zboží i nedokonalý výrobek. Osobní zkušenost se tak opět stává prakticky jedninou zaručenou metodou, jak se přesvědčit o kvalitě nabízeného zboží a o jeho vlastnostech.

Nabízíme Vám možnost vyzkoušet si osobně všechy produkty, které nabízíme a udělat si tak svůj soukromý názor. Vždyť v mnohých případech se jedná o zboží za desítky či dokonce stovky tisíc korun a tady se už jedna návštěva na otestování s možnou konzultací s odborníkem velmi vyplatí.

Rádi vám umožníme přímo v našem testovacím centru či u našich partnerů zažít na vlastní kůži jak se chovají kola BMC, jak jedou Zippy, jak regeneruje Compex, jak funguje PowerTap či jak se používá POWERbreathe.

Neváhejte – napište, zavolejte a zastavte se u nás svůj vysněný výrobek vyzkoušet a prokonzultovat jeho možnosti. Bude nám potěšením, protože prodávat jedničky nás prostě baví! My opravdu nemáme co skrývat.

Číst dál...

Přihlásit se k odběru novinek

Přihlášení

registrace