Martin Hnizdil

Martin Hnizdil

Servis

Kalibrace wattmetru není pouze jeho vynulování (tzv. "zero offset", který většina značek zvládá automaticky), ale jeho "ocejchování" při známém zatížení! Jenom tak je možné údaje z jednoho wattmetru porovnávat s jiným a zajistit porovnatelnost dat v čase (před rokem, či dvěma) či trénovat v požadovaném zatížení.

Svoje značky nejen dovážíme a prodáváme, ale i servisujeme a seřizujeme. Jsme kromě jiného i evropské servisní centrum na PowerTapy a většinu servisních úkonů umíme pro zákazníky s1w i na počkání. Pro ostatní pak vždy dle aktuálních možností našeho servisního centra. Rovněž upgrade, kalibrace, proměření tenzometrem, diagnostika, výměny baterií, spárování, konfigurace a podobné úkony jsou pro nás již několik let denním chlebem nejen pro zákazníky z ČR, ale z celé Evropy.

S požadavky na servis nás kontaktujte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Číst dál...

Poradenství

Pokud se chceš poradit jak nejlépe využít Watty pro svůj výkonostní růst, pokud chceš konzultovat svoje tréninková data, pokud nevíš jak použít Compex pro řešení své akutní bolestivosti, nebo pokud jednoduše nechceš pátrat v manuálu jak zkalibrovat PowerTap, jak spárovat čidlo, či v kterém menu se nastavuje hodnota ANP, jsme to pro tebe. Napiš, zavolej nebo přijeď – každý náš zákazník má právo na dokonalý poprodejní servis včetně uvedených nadstandardních možností konzultace problematiky s našimi odborníky.

Jako exklusivní možnost pro členy klubu s1w nabízíme dokonce i unikátní šanci konzultace problematiky s profesionálními závodníky, trenéry a fyzioterapeuty, kteří daný výrobek ve své praxi používají a jsou díky svému jménu, výkonnosti a zkušenostem zárukou toho nejlepšího know-how.

Číst dál...

Crash Replacement

Pokud se ti podaří zničit svůj drahocenný materiál, který sis u nás pořídil, dodáme ti nový nebo provedeme výměnu vadných dílů, aby byl opět ve 100% stavu a to za zlomek jeho běžné prodejní ceny. Konkrétně u setů Zipp a rámů BMC program „crash replacement" funguje jako 40% sleva z aktuální prodejní ceny. Je možné ho uplatnit i na produkty Compex, PowerTap, CycleOps, POWERbreathe. Informujte se na podrobnosti u našich obchodníků.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Přihlásit se k odběru novinek

Přihlášení

registrace