Compex

Leo König: Vítězství v Kalifornii s Compexem

 

   

Leo König: Vítězství v Kalifornii i díky Compexu a POWERbreathe

Cyklista Leo König (NetApp-Endura) nám udělal radost, když ovládl královskou etapu závodu Kolem Kalifornie a dosáhl tak zatím největšího úspěchu kariéry. Jsme rádi, že mu pomáhají i naše pomůcky.

 
Číst dál...

Vyzkoušejte Compex u TOYOTA Dolák MTB

dolakmtb  

Vyzkoušejte Compex u TOYOTA Dolák MTB

V letošní sezoně můžete vyzkoušet elektrostimulátory Compex také v týmovém stanu TOYOTA Dolák MTB. Díky dlouholeté spolupráci s Janem Hruškou zde vznikla testovací RELAX & POWER ZONA určená veřejnosti. Zejména Jan Hruška, ale i další členové týmu, mají s elektrostimulací bohaté zkušenosti a rádi vám poskytnou veškeré informace.

Vyzkoušet zde můžete kromě dalšího týmového materiálu také měřič výkonu PowerTap a posilovač dýchacího aparátu POWERbreathe. Veškeré testování a poradenství je zdarma a je omezeno pouze kapacitou. Další podrobnosti ZDE.

 

Číst dál...

Závodníci Remerx-Merida Teamu Kolín se na sezónu chystali v Chorvatsku

 

Závodníci Remerx-Merida Teamu Kolín se na sezónu chystali v Chorvatsku

Teamovým soustředěním na Makarské riviéře již tradičně zakončili závodníci Remerx-Merida Teamu Kolín přípravu na letošní bikovou sezónu.  Filipa Eberla a Tomáše Paprstku doplnily v A teamu dvě nadějné slečny, Elena Vaníčková a Vendula Kuntová. A protože kvalitní trénink se neobejde bez kvalitní regenerace, seznámily se i ony se špičkovými přístroji Compex, které závodníkům teamu pomáhají již několik let.

Číst dál...

Druhé zlato pro Martina a Compex

Druhé zlato pro Tony Martina a Compex

Tony Martin obhájil titul v časovce na MS v nizozemském Limburgu, když svedl tuhý souboj s Taylorem Phinney z BMC. Po týmovém titulu tak získal druhé zlato pro stáj Omega Pharma - Quick Step v pouhých 5 dnech. V letošní sezoně se ale potýkal se zraněními, a tak v jeho cestě za zlatem sehrál klíčovou roli elektrostimulátor Compex.


Číst dál...

Michal Prokop vítězí ve Fort William

Michal Prokop vítězí ve Fort William

Trojnásobný světový šampion ve fourcrossu Michal Prokop pokračuje v úspěšném tažení sérií 4X Pro Tour, která je po loňském kontroverzním zrušení SP nejvyšším podnikem této cyklistické disciplíny. Po druhém místě z Val di Sole z předchozího týdne Michal ve skotském Fort William i přes technické problémy vybojoval zlato.


Číst dál...

Přihlásit se k odběru novinek

Přihlášení

registrace