Logo
Vytisknout tuto stránku

Testování

V dnešní záplavě dezinformací od výrobců, sporných testů „nezaujatých“ médií a zištných konstatování je velmi obtížné oddělit skutečnou kvalitu a pokrok v oboru od marketingových blábolů. Je téměř nemožné separovat skutečnou pravdu o výrobku od proklamací a polopravd. Nemilosrdná ekonomika velí prodat za každou cenu i druhojakostní zboží i nedokonalý výrobek. Osobní zkušenost se tak opět stává prakticky jedninou zaručenou metodou, jak se přesvědčit o kvalitě nabízeného zboží a o jeho vlastnostech.

Nabízíme Vám možnost vyzkoušet si osobně všechy produkty, které nabízíme a udělat si tak svůj soukromý názor. Vždyť v mnohých případech se jedná o zboží za desítky či dokonce stovky tisíc korun a tady se už jedna návštěva na otestování s možnou konzultací s odborníkem velmi vyplatí.

Rádi vám umožníme přímo v našem testovacím centru či u našich partnerů zažít na vlastní kůži jak se chovají kola BMC, jak jedou Zippy, jak regeneruje Compex, jak funguje PowerTap či jak se používá POWERbreathe.

Neváhejte – napište, zavolejte a zastavte se u nás svůj vysněný výrobek vyzkoušet a prokonzultovat jeho možnosti. Bude nám potěšením, protože prodávat jedničky nás prostě baví! My opravdu nemáme co skrývat.

Naposledy změněnočtvrtek, 05 březen 2015 08:10
+420 326 711 729 | Provozovatel: S1W, s.r.o., Boleslavská 199, 293 06, Kosmonosy
IČO: 06578659, DIČ: CZ06578659
© 2018 S1W, s.r.o